Fotovoltaické elektrárny

Specializujeme se na instalaci fotovoltaických elektráren na klíč. Odborně zhodnotíme Váš dům a navrhneme optimální řešení fotovoltaiky na míru, přímo pro Vás. Veškerou administrativu nechte na nás.

Fotovoltaika ze západních Čech

Profesionální přístup

Své zkušenosti a znalosti v oblasti obnovitelných zdrojů energie rádi využíváme k tomu, abychom pomohli našim klientům s výběrem nejlepších řešení pro jejich konkrétní potřeby.

Kvalitní výrobky a servis

Používáme nejmodernější technologie fotovoltaických panelů a dalších produktů. Pokud se rozhodnete pro fotovoltaiku od naší firmy, můžete si být jisti, že dostanete kvalitní výrobky a služby.

Řešení na míru

Nabízíme individuální řešení pro každého zákazníka, abychom splnili jeho konkrétní potřeby a přání. Odborně zhodnotíme umístění a navrhneme ideální systém.

Proč pořídit fotovoltaickou elektrárnu

Snížení nákladů na elektřinu

Pořízení fotovoltaické elektrárny vám umožní snížit náklady na elektřinu, díky vlastnímu zdroji elektřiny na střeše. Solární energie je čistá, bezplatná a nevyčerpatelná. Ušetřit můžete až desítky tisíc korun za rok.

Dotace NZÚ až 205 000 tis.

Pokud uvažujete o investici do obnovitelných zdrojů energie, nezapomeňte, že máte možnost čerpat státní dotace. Díky nim snížíte pořizovací náklady na fotovoltaickou elektrárnu a zkrátíte si dobu návratnosti investice.

Dlouhá životnost systému

Investice do fotovoltaické elektrárny je vynikající volbou pro dlouhodobé úspory na energiích. Systém fotovoltaiky má životnost až 25 let. Během této doby poskytuje bezplatnou energii pro váš domov, bez ohledu na ceny dodavatelů.

Záruky na kvalitní a prověřené komponenty

Střídač

10 let na střídače GoodWe
12 let na střídače Solar EDGE

Akumulátory

10 let na akumulátory

Panely

12 let na mechanické části FV panelů
25 let záruka na výkon FV panelů

Garantujeme cenu instalace

Navržení systému zdarma

Zcela ZDARMA k Vám pošleme našeho technika, který Vám navrhne systém na míru dle Vašich potřeb a požadavků. Garantujeme vám cenu instalace a platnost návrhu bez jakýchkoli navýšení.

Vyřídíme dotace a připojení

O nic se nestaráte, vše za Vás vyřídíme.
Zpracujeme projekt, podáme žádost o dotaci NZÚ a připojení k distribuční síti.
Dotace na fotovoltaiku lze kombinovat s tepelným čerpadlem.

Montáž systému

Nainstalujeme a nastavíme systém tak, aby pracoval co nejefektivněji.
Navíc Vám zajistíme i revizi, abyste si byli jistí, že vše funguje optimálně.
Jak systém plně využívat Vás naučí náš zkušený technik.

Západočeská fotovoltaická s.r.o.

Odkazy

Sociální sítě